Dřevěnické kurty hostí letos červenci dva běhy volejbalového kempu, který vede jeden z úřadujících mistrů republiky Lubomír Staněk. Na 40 adeptů volejbalového umění se činilo a za pět dnů ve Dřevěnici se lecčemu přiučili.

Velkolepé bylo hned přivítání dětí na kempu, kde se každé z dětí vyfotilo s pohárem mistra extraligy, dostalo parádní tričko s názvem kempu s vlastním jménem, úplně nový profesionální hrací míč i sportovní flašku. Každý tréninkový den je jiný a na konci dne si děti vždy zahrají nějaký ten zápas, aby v sobě pěstovaly i soutěžního ducha. Děti si pochvalují nejen samotný trénink, ale také výborné jídlo, které jim každý den připravuje Miloš Kuželka a jeho tým z místní vývařovny, pěkné ubytování v kempu u rybníka, a spoustu mimo-volejbalových aktivit, ať už je to grilování nebo projížďka s koníky.

stankuv kemp2

stankuv kemp1

stankuv kemp5

stankuv kemp3

Více fotek naleznete na Facebooku: Volejbalový kemp Lubomíra Staňka.

V neděli nastupují ti starší a bude jich téměř dvakrát tolik ! O výbornou úroveň se starají i Miroslava Malán (v ukončené sezoně trénoval extraligové Benátky), Ondřej Marek (trenér největšího loňského překvapení mužů Brna). Podívat se přijeli i Jakubové Veselý a Venkovský.