ŽIJU VOLEJBALEM 2019: takové je heslo Volejbalového kempu, který si u nás buduje skoro takovou tradici jako naše srpnové turnaje. Volejbaloví amatéři i skoroprofíci se na 4 dny znovu zabydleli na dřevěnických volejbalových kurtech.

Luboš Staněk a jeho tým opět předvádějí mistrovskou práci, jednak svým volejbalovým kumštem, ale také trenérskými a organizačními schopnostmi. Absolventi kempu oceňují individuální přístup všech trenérů, kteří respektují to, že každý hráč je úplně jiný: někdo hraje volejbal na dobré úrovni třeba již 20 let a kemp chce využít třeba jen k vypilování schopností či k dobré hře s kamarády, zatímco někdo sem přichází bez jakýchkoli volejbalových zkušeností. Co všechny účastníky spojuje, je láska k této krásné hře, respekt k ostatním a týmový duch, který se promítá i do večerní zábavy v nedalekém kempu u rybníka.

Na kemp “dospěláků” dorazilo téměř 40 účastníků, ale opravdová řež to bude během příštích dvou týdnů, kdy k nám nastoupí okolo stovky dětí na každý z turnusů. Téměř vyprodáno bylo prý už koncem loňského roku. My jsme za to ohromně rádi, snad si už nebudeme pořád dokola stěžovat, jak ubývá mládeže, která k nám přijíždí v srpnu na turnaje.

Tak ať se vydaří všechny tři turnusy přesně tak, jak si to přejí jak pořadatelé, tak i všechny hráčky a hráči! Díky za skvělou propagaci volejbalu u nás ve Dřevěnici!