S velkou lítostí oznamujeme, že na včerejší výborové schůzi TJ Sokol Dřevěnice bylo odhlasováno zrušení všech srpnových turnajů 67.Volejbalové Dřevěnice.
Bylo tak rozhodnuto na základě zhoršení epidemologické situace s tím, že jsme museli vzít v potaz především zdraví a ochranu místních občanů.
Jménem TJ Sokol Dřevěnice prosíme všechny o pochopení této mimořádné situace. Děkujeme všem dobrovolníkům, kdo se do poslední chvíle snažili o zodpovědné přípravy turnaje, také všem volejbalistům, kteří o letošní 67.ročník projevili mimořádně velký zájem.
Týmům, které se nám dopředu přihlásily a zaplatily předem na náš účet, nabízíme možnost vrácení peněz na účet nebo možnost ponechání vkladu na příští ročník turnaje.
Těšíme se na vás na dalších akcích pořádaných naší tělovýchovnou jednotou. Všichni jsme odhodláni nadále nést prapor největší letní volejbalové akce v Česku s ohromnou tradicí, a věříme, že již brzy vás budeme moci pozvat na krásná volejbalová klání i zábavu, která je s tím tradičně u nás spjata.
Tomáš Bláha za TJ Sokol Dřevěnice