Tak už se moc těšíme, až nám to zítra propukne. Jako tradičně je registrace možná až na místě, ale rádi bychom věděli dopředu, s kolika týmy máme počítat, abychom nastavili optimální herní plán. Prosíme tedy především týmy startující v zítřejší soutěži – tedy juniorky, juniory, veterány a ženy nad 40 let – přihlašte se nám touto formou – přes Facebook Volejbalová Dřevěnice, Messenger nebo na mail volejbalova.drevenice@seznam.cz. Dejte nám prosím vědět název týmu a kategorii, ve které startujete. Jinak – závazná registrace spolu s platbou startovného je ve váš hrací den do 8 hodin ráno!

Elitní třída začne presencí a losováním zítra v sobotu 6. srpna v 10.30 hodin, tam se také poradíme o systému a nasazení týmů. Finále je naplánované na neděli 7.8. ve 14.30 a bude pořizován televizní záznam (proto prosím o jednotné dresy !). Je zařazeno 16 týmů, budeme hrát ve čtyřech skupinách po čtyřech (to v sobotu) a dále nadstavbu (máme dvě možnosti, při losování vybereme). Zařazené týmy : Odolena Voda, Humři Perštejn, Benátky, ČZU A, ČZU B a TJ ČZU, Ústí n. L., EGE Čes. Budějovice, Slavia HK, Turnov, Lhota pod Libčany, Nymburk, Severák, kadeti ČR A a B, Dobřichovice.

Ono nám to ale nepropukne až zítra, ale už dnes večer. Na louce za kurty nám začínají i přes ne zcela příznivé počasí “vyrůstat” první stany, a stánky nám za chvíli také ožijí.  Fanouškům hudby a dobré zábavy (to jste doufám všichni) sdělujeme, že dnes večer vám u dřevěnických kurtů bude hrát kapela Maxband, zítra večer potom Víkend Rock. Obě kapely se k nám pro velký úspěch vrací, tak se těšíme na taneční kreace všech volejbalistek a volejbalistů.

Maxband

Kapela Maxband

víkend rock

Kapela Víkend Rock