Rok 2020 skončil a my pevně doufáme, že ten letošní rok bude zdravější po všech stránkách. Epidemologickou situaci nelze podcenit, vládní nařízení budeme plně respektovat, přesto jsme plni optimismu, že od jara náš volejbalový areál opět ožije.

Tradičně chceme uspořádat v červnu dětské turnaje barevného minivolejbalu na okresní a krajské úrovni, starší děti si zahrají také čtyřkový a šestkový volejbal. Letos vyjímečně až v září u nás také přivítáme naše přátele z ČHSO, kteří zde o víkendu 1o.-12.9. uspořádají svůj turnaj v přehazované. Zcela novou akcí bude Olympijský běh 8.září, otevřený pro širokou veřejnost a všechny věkové kategorie. Nově jednáme také o nohejbalovém turnaji, o termínu budeme brzy informovat. O náš areál projevili zájem také orientační běžci, kteří by si rádi pro jeden ze svých závodů rozbili svůj “základní tábor” na louce mezi volejbalovými kurty. V červenci bude náš areál hostit opět triatlonisty Aleše Bílka při závodě Dřevěnický Rykot a věříme, že si jej opět vybere Luboš Staněk pro svůj oblíbený volejbalový kemp pro děti i dospělé.

Červenou tužkou si už všichni můžeme do svých kalendářů zatrhnout víkendy 31.července až 1.srpna a následující 7. až 8.srpna, kdy proběhnou naše největší akce, tedy oba víkendy Volejbalové Dřevěnice.

V roce 2021 budeme nejen sportovat, ale i pracovat – obnovu potřebuje naše vodovodní a kanalizační síť a také zapracujeme na zpevnění hlavní přístupové cesty v areálu.

Termíny našich kulturních a sportovních akcí najdete zde na webu v zálože TJ Sokol Dřevěnice – Akce.

Tak nezbývá než doufat a věřit, že nám v našem nadšení nezabrání žádná mutace žádného viru. Díky všem, kdo nám pomáháte, a přejeme zdravý a spokojený rok 2021!

Tomáš Bláha, TJ Sokol Dřevěnice