Doufejme, že COVID už definitivně opustil nejen volejbalové kurty ve Dřevěnici, ale má od něj pokoj i celá volejbálová komunita. My se na to těšíme proto, že našich 150 pořadatelů (počítáno o nejmladších zapisovatelů až po skutečné pamětníky celé historie Volejbalové Dřevěnice) chce i letos připravit turnaj, který potěší všechny volejbalové nadšence.

K té historii : V příštím roce se bude hrát jubilejní a to již 70 ročník tohoto nejoblíbenějšího a také nejnavštěvovanějšího antukového turnaje a k tomu celá naše tělovýchovná jednota oslaví 100 let od svého vzniku ! Vězte, že se chystáme už teď a 69. Volejbalová Dřevěnice bude něco jako „předpremiéra“.

Chceme, aby náš kredit byl stále minimálně stejně vysoký, aby týmy všech věkových i výkonnostních kategorií měly důvod k nám do Dřevěnice jezdit v očekávání kvalitního zahrání, kamarádské atmosféry a kvalitních služeb od pořadatelů. Vždyť volejbal je jediný kolektivní sport, který umožňuje, aby se na turnaji ve stejný den a na stejných kurtech sešli úplní amatéři (třeba začínající kadeti) s mistry svého oboru v kategorii „elite“s řadou reprezentantů či s borci, kteří hrají volejbal třeba již padesát let a kteří stále nabízejí skvělé čtení hry, taktické finesy a velký zápal !

Samozřejmostí jsou i mixy, které jsou u nás tradičně nejpočetněji zastoupenou kategorií a právě tyto týmy se asi nejvíce těší na pravidelnou večerní tancovačku s živou hudbou.

Zaškrtněte si tedy ve vašich volejbalových diářích výrazně a červeně první dva víkendy v srpnu, vyberte si některou z vypsaných jedenácti kategorií a přijeďte se pobavit volejbalem, utužit partu a setkat se s volejbalovými kolegy z celé republiky.

Pozorní pořadatelé se na vás už teď těší !

Václav Nidrle, ředitel turnaje