Kurty jsou připraveny, technická četa v pohotovosti, a stany už začínají růst na louce u kurtů. Loni jsme na druhý víkend turnaje měli 131 týmů, z toho 54 startujících v oblíbené kategorii mixů. Pojďme to překonat! Počasí nám bude přát: žádné vedro, ale také žádný déšť na obzoru, takže podmínky budou opravdu ideální.

Přihlašujte se nám na facebookové Události “Druhý víkend Volejbalové Dřevěnice” (už tam máme přes 260 přihlášených). Zároveň vás prosíme o přihlášky vašich týmů přes facebook “Volejbalová Dřevěnice”, messenger nebo email: volejbalova.drevenice@seznam.cz. Rádi bychom dopředu věděli, s kolika týmy máme počítat, abychom nastavili optimální herní systém.

Závazná registrace je nutná potom přímo na místě před osmou hodinou ráno současně se zaplacením startovného 400 Kč za jeden tým.

Důležitá informace k nedělnímu turnaji:

V neděli v 8 hodin startuje soutěž mixů, v 10 hodin potom otevřená soutěž mužů. Pokud chcete Váš tým přihlásit do obou soutěží, je to možné. V tomto případě je potřeba oba týmy přihlásit pod stejným jménem. My vám potom můžeme v počáteční fázi – zápasy ve skupinách – zaručit, že vás budeme zvát na zápas, tak aby se vaše časy nekryly. Pokud se ale oba týmy kvalifikují dále, již vám toto zaručit nemůžeme, a vy se budete muset rozhodnout pro jeden z týmů, který bude pokračovat.

V kategorií mixů vyžadujeme minimálně dvě ženy v týmu, mohou hrát i tři ženy a tři muži.

Ceny jsou připravené, tradičně budeme v každé kategorii odměňovat nejlepších 6 týmů! Těšíme se na vás!

IMG_0373