Je na čase, abychom Vám představili jednoho z dalších favoritů letošního turnaje, již také tradičního účastníka Volejbalové Dřevěnice – Rumídky. Za posledních 6 let není na Dřevěnici úspěšnější tým než právě Rumídci. Posuďte sami, jak se Rumídci umístili na posledních ročnícich “extraligové” Dřevěnice:

  • 2016 – 1.místo
  • 2017 – 2.místo
  • 2018 – 1.místo
  • 2019 – 3.místo
  • 2021 – 2.místo

Mluvčím týmu je Jonáš Celerýn, zvaný Jondy, ten nám poví něco o rumu, ale nejen o něm:

“Tým jsme založili v létě 2008 na kadetském turnaji na Vranově. Název vznikl kombinací velkého množství alkoholu( stáčený rum), který jsme s sebou na tomto turnaji měli, a přezdívkou Davida Kuboše – Méďa. Obsazení týmu se za dobu změnilo, osa však zůstává již léta stejná. Většina hráčů prošla extraligovým týmem ČZU Praha a i poté, co jsme se rozprchli každý jinam, držíme tradici a rádi se sjíždíme na letní turnaje. Tým jsme založili s Jiřím Kučkou, Davidem Kubošem, Vojtou Patočkou a Martinem Ponděličkem. Nyní za náš tým hrají borci jako je Martin Böhm, Filip Křesťan, Vladimír a Jirka Mikulenkovi, Adam Zajíček – vždy záleží, jaké reprezentační povinnosti musí absolvovat. Týmem prošli například Jan Galabov, Aleš Holubec, Adam Bartoš a jiní.

Mezi největší úspěchy  patří samozřejmě 2 vítězství, 2 druhá a třetí místo v Dřevěnici v elitní kategorii. Několikrát jsme vyhráli i Dřevěnici juniorskou. Dále jsme vyhráli již třikrát turnaj na Vranově.

Letos se opět těšíme na turnaj do Dřevěnice a doufáme, že  za Vámi budeme ještě dlouho jezdit.

Zdraví Jondy”

My za organizátory Volejbalové Dřevěnice děkujeme, že nám zachováváte přízeň, i za kvalitu, kterou dodáváte naši soutěži.

Tomáš Bláha, TJ Sokol Dřevěnice

 

Z loňského finále proti Holzthermu: