Kdo jste v blízkosti Hradce Králové, Jičína či Mladé Boleslavi a posloucháte místní populární Hitrádio Magic, tak vám pravděpodobně neunikla naše zvuková pozvánka na srpnové turnaje, kterou vysíláme tento týden a budeme ji znovu pouštět krátce před turnaji. Tímto vítáme také do řad našich podporovatelů nového partnera, společnost Radiohouse, provozující toto rádio.

No ale samozřejmě nechceme ochudit ty z vás, kteří žijete jinde nebo případně poslouháte i jiné stanice, takže si naši pozvánku můžete poslechnout zde:

 

Podklad pro tuto zvukovou pozvánku tvoří kompilace obrázků, kterou jsme zvolili pro zbrusu novou turistickou vizitku. Tu si budou poprvé moci zakoupit děti na Okresním kole mládežnického minivolejbalu už tuto sobotu 16.června. Vizitka bude samozřejmě k prodeji na našich stáncích i při našich hlavních srpnových turnajích.

O sportovních novinkách 65.ročníku se již zmiňoval Václav Nidrle v předchozím příspěvku, tak se podívejme na to, co máme připraveno také pro diváky či doprovod volejbalistů.

V loňském roce se nám osvědčil skákací hrad, který si naše děti moc oblíbily, tak ho letos opět postavíme vedle kurtů na plážový volejbal. Tyto kurty i hrad budou moci naše ratolesti plně využívat, jen moc prosíme rodiče, aby pomohli s dozorem svých rozdováděných dětí.

Pro ty starší, kteří už toho moc nenaskákají, tu ale také něco máme. Zejména pamětníci slavné dřevěnické historie se těší na promítání filmu Historie Volejbalové Dřevěnice v archivních záběrech. O filmu jsme se také zmiňovali v předešlém článku, jsou to některé zcela unikátní záznamy od 50.let až po nedávnou minulost, třeba se tam někteří z vás uvidíte.

Tradiční občerstvení s místními specialitami samozřejmě také nebude chybět, budeme se snažit o to, aby se dostalo něco dobrého do žaludku i příznivcům zdravého stravování. Smažit budeme na zdravých rostlinných olejích dalšího našeho nového sponzora, firmy Fabio produkt.

Rozhodně se můžete těšit na večerní zábavu s osvědčenými živými kapelami, dodávajícími našemu turnaji tu pravou atmosféru.

Bude toho letos více, čím bychom chtěli naše polokulaté jubileum osvěžit, sledujte proto tento náš web i facebook, kde vás budeme informovat o dění u nás i všech novinkách.

Tomáš Bláha, Sokol Dřevěnice