Dřevěničtí nadšenci to stále ještě „neodpískali“ ! I když to asi budou ještě perné dny, týdny a nedej Pán Bůh i měsíce, stále pevně věříme, že Volejbalová Dřevěnice 2020 bude, a to v původním termínu, což jsou tradičně první dva srpnové víkendy.

A mohl by to být docela klidně velký svátek spojený s návratem na antukové kurty s naší (a samozřejmě Vaší) srdeční záležitostí – VOLEJBALEM ! Za hranice se o prázdninách s pravděpodobností blížící se jistotě nikdo z nás nepodívá a tak Vám vyznavačům volejbalového míče, nabízíme setkání u nás. Jedenáct věkových a výkonnostních kategorií dá šanci každému si vybrat rovnocenné volejbalové soky.

Takže, milí kolegové : Diář do ruky a červenou tužkou si v něm zaškrtněte dny 1.,2., 8. a 9. srpna a velkými písmeny si připište VOLEJBALOVÁ DŘEVĚNICE .

Těšíme se už teď na setkání s volejbalovou komunitou – vážně !!!

 

Luboš Kraus                                                                 Václav Nidrle

ředitel turnaje                                                      sportovní ředitel turnaje

 

Podívejme se alespoň do tváří alespoň některých z těch nadšenců, kteří jsou odhodláni se poprat se všemi nástrahami, a chtějí tu být s Vámi v srpnu ve zdraví a pohodě, jaká tu panovala na poslední 66.Volejbalové Dřevěnici.