Turnajem v Hodslavicích o víkendu 6.-7.července 2019 nám odstartoval nový volejbalový projekt vzniklý z iniciativy manželů Popelkových: Letní Volejbalová Liga (LVL). Pět největších volejbalových turnajů na antuce včetně naší Volejbalové Dřevěnice se společně domluvilo na založení této série letních turnajů. Letní liga nabídne možnost startu všem volejbalistům a volejbalistkám bez omezení věku, pohlaví či výkonnosti. Cílem nového projektu je zvýšení atraktivity antukových turnajů a vytvoření seriálu letních volejbalových akcí, které se budou navzájem podporovat.

Novinkou také je, že Letní volejbalová liga přebírá systém z tenisového světa, kdy za každý turnaj (umístění) týmy sbírají body do žebříčku. Po odehrání všech turnajů se sečtou body a dojde k vyhlášeni vítězů kategorie mužů a žen Letní volejbalové ligy. Vítězné týmy obdrží hodnotné ceny.

Na webu pořadatelů LVL http://www.volejbalovaliga.cz se dozvíte více o všech turnajích; ten náš, dřevěnický, je plánován jako předposlední v řadě. Podstatné je, že Letní Volejbalová Liga se u nás hraje o druhém víkendu, přesněji v sobotu 10.srpna 2019, kdy se hrají Volné soutěže žen a mužů. Tyto dvě soutěže (a žádná jiná) jsou tedy částí programu. Pokud Váš tým hraje soutěž LVL, prosím dejte nám to vědět při přihlášce Vašeho týmu do turnaje. Určitě budeme potřebovat jméno a emailovou adresu alespoň kapitána či jednoho zástupce týmu.

Přihlašovat se můžete již teď přes naší emailovou adresu: volejbalova.drevenice@seznam.cz. Zároveň pro všechny týmy platí: ti, kdo se registrují předem a zaplatí na náš bankovní účet, obdrží slevu 100 Kč ze startovného. 

Naší emailovou adresu, případně Facebookové stránky či Messenger můžete také využít pro veškeré Vaše dotazy týkající se našeho turnaje a LVL. Už se na vás všechny pečlivě připravujeme a těšíme se na další parádní ročník našeho sprnového turnaje.