Pořadatelé Volejbalové Dřevěnice věří, že dobře – alespoň tak, jako v loňském roce ! Ono to ale v poslední době až tak jednoznačné není … Turnajů pro mládež totiž ubývá – ne ale pro nechuť organizátorů, ale spíše pro nezájem týmů. Dorostenky a dorostenky (chcete-li juniorská a kadetská kategorie) skončí své mistrovské soutěže někdy v dubnu a před další sezonou se scházejí většinou na konci srpna. Co takhle využít krásných prázdninových dnů a přijet si zahrát na největší a nejoblíbenější antukový volejbalový turnaj do Dřevěnice ? Hrajeme již 65. ročník !

Uvidíte, že to stojí za to ! Dobře si zahrajete, můžete „omrknout“ špičkové týmy extraligových mužů i žen přímo v akci, v neděli od 14.00 hodin zafandit těm nejlepším v televizním v přímém televizním přenosu nebo se můžete podívat na na borce v kategoriích veteránů či dokonce superve-teránů, kteří sice hrají o „patro níže“ než v dobách své největší slávy ale volejbalové chytrosti a fines je v jejich hře plno !

Tak co ? Můžeme se těšit i na váš start ? Dívčí i chlapecká kategorie se hraje v sobotu 4. srpna od 8.00, hlásit se dá přímo na místě dokonce i předem – viz informace na www.volejbalovadrevenice.cz .

Vážně se na vás těšíme a určitě od nás odjedete spokojeni !

Václav Nidrle, sportovní ředitel turnaje