Menu
4. 8. 2023

Informace před turnaji

Věříme, že tak jako my pořadatelé, jste i vy všichni hráči a návštěvníci jubilejní 70.Volejbalové Dřevěnice, natěšeni na letošní turnaj. Z naší strany je vše připraveno: od základu zrekonstruované kurty 1-4, nové osvětlení i ozvučení areálu, nově vysázené stromy, nová sanitární buňka, opravená soutěžní bouda, plachta na stan, výstava historických fotografií našeho „dvorního“ fotografa Jirky Albrechta, vše čerstvě natřeno a vymeteno, tak vypadá náš areál před startem naší hlavní akce letošního roku spojené s oslavami 100 let TJ Sokol Dřevěnice.

Několik informací pro všechny: Parkoviště a stanové městečko jsou otevřeny od pátečního odpoledne, prosíme parkujte a tábořte pouze na vyznačených místech. Prosíme všechny týmy o registraci nejpozději 10 minut před zahájením Vaší soutěže, to platí i pro týmy předem přihlášené přes email. Potřebujeme vědět, že jste na místě a zda s vámi můžeme do soutěže najisto počítat. Také žádáme o okamžité nástupy na kurt ihned po vyhlášení vašeho týmu; vzhledem k množství týmů a nejistotě v počasí si nemůžeme dovolit žádné prodlevy. Naším cílem je, aby si všechny týmy zahrály pokud možno co nejvíce setů. Budeme hrát do pozdních hodin za nového umělého osvětlení, těšíme se na skvělou atmosféru večerních finálových zápasů. Zároveň nebude chybět hudba, tanec a zábava: v pátek DJ Šejn, v sobotu oblíbená kapela WOKO. Budeme rádi, když náš jubilejní ročník oceníte večer nástupem ve společenském oblečení či v retro-dresech, uvítáme i jednotné dresy do Vašich zápasů.

V neděli 6.srpna v 11 hodin bude hra na všech kurtech zhruba na 15 minut přerušena – proběhne slavnostní zahájení 70.Volejbalové Dřevěnice za přítomnosti našich hlavních partnerů. Nedělní dění na kurtech bude přenášet také Český volejbalový svaz přes stream na „volej.tv“. Finále hlavní kategorie mužů 1.A třídy očekáváme v neděli ve 14 hodin, krátce po ukončení bychom chtěli uskutečnit i finále ženské kategorie.

Tak prosím, teď všichni společně poručme větru a dešti a popřejme si, ať se 70.Volejbalová Dřevěnice maximálně zadaří.