Milí sportovní přátelé,

Přípravy na náš turnaj už vrcholí, s potěšením sdělujeme, že na oba víkendy máme už přihlášeno více než 100 týmů.

Naše “extraligová” soutěž mužů má zatím toto obsazení: VK Benátky, Rumídci, Pedokníři, Holztherm, Třešňozbroj Horní Třešňovec (juniorská reprezentace ČR U20), Velké Meziříčí, Slavia Hradec Králové, MFF Praha, Šmelc Kladno, Ústí nad Labem A, Ústí nad Labem B a Černý kůň Benátky. Vyvrcholení soutěže nastane v neděli 7.srpna finálovým utkáním přenášeným live streamem, o který se postará Český volejbalový svaz.

Extraligové týmy, které nepostoupí do nedělního play-off, přiřadíme k soutěži mužů 1.B třídy. Takže o motivaci je postaráno, pokud se přihlásíte do soutěže 1.B třídy, máte možnost konfrontace s elitou 🙂

Těší nás kvalita ženské soutěže i prozatímní počet týmů, tam se těšíme třeba na loňské vítězky Dobiholky, ale také třeba na Dreamteam Bratislava, který vloni vyhrál dřevěnickou volnou soutěž žen 2.víkendu. Prozatím potvrdily účast tyto týmy: Dreamteam Bratislava, ve.es.ka, Piškotíci, 7 promilí, Dobiholky, Dýchánek, Dukla Liberec A,B, Nusle, Červený Kostelec, Počkejte chvíli a Turnov.

Tradičně jako první vstoupí na kurty 69.Volejbalové Dřevěnice juniorky a junioři, jejich soutěž začíná současně v sobotu 6.srpna v 8 hodin. Prozatím máme přihlášeny tyto týmy juniorek (včetně kadetek): TJ Jičín, Rychnov, Valašské Meziříčí, Dukla Liberec A, Dukla Liberec B, TJ Zikuda Turnov, To co zbylo a také loňský vítěz Prasyl.

Nabitá bude letos soutěž juniorů a kadetů. Celkem tři týmy postaví Dukla Liberec, dvěma týmy bude zastoupena Slavia Hradec Králové a Velké Meziříčí, chybět nebude ani Valašské Meziříčí, na startu také VK Benátky, TJ Sokol Řevnice, Slavoj Polná, tým VKO a do soutěže vstoupí také dva týmy reprezentačních kadetů ročník 2007-08, které přivede Jan Svoboda.

Chybět nebudou ani veteránky nad 40 let, doposud přihlášeny týmy Středověk Most, Kapacity, Pozdní sběr, Jilemnice a Varnsdorf. Muži veteráni se většinou nepřihlašují dopředu, ale už teď můžeme prozradit, že v obou kategoriích nad 40 i nad 50 let si dělají ambice chalani z týmu Lokomotiva Bratislava, bývalí extraligoví hráči, kteří si přišli do Dřevěnice zavzpomínat na staré dobré časy. Takže určitě důstojný soupeř jak pro Prasyl, tak pro Pivovar Svijany :).

Na druhý víkend máme přihlášeno již kolem padesátky týmů, hlásí se nám především ženy a potom oblíbené mixy.

Všem přihlášeným i dosud ještě nepřihlášeným týmům připomínáme povinnost se dostavit k “soutěžní boudě” nejpozději 10 minut před startem Vaší kategorie, abychom vědeli, že s Vámi opravdu můžeme počítat do soutěže.

Připravena je samozřejmě i skvělá zábava a živá hudba, první víkend přivítáme oblíbenou kapelu Víkend Rock a druhou sobotu se u nás poprvé představí kapela Mr.Stanyol z Nové Paky. Zábava bude probíhat ale samozřejmě i v pátek večer, o tu se postará DJ Šejn a samozřejmě vy všichni :). Novinkou je otevření zcela nového “VolleyBaru”. Co Vám nabídne? Nechte se překvapit.

Pro ty, kdo se ještě nestihli přihlásit,učiňte tak co nejdříve na emailu:

VOLEJBALOVA.DREVENICE@SEZNAM.CZ

 

Tomáš Bláha, TJ Sokol Dřevěnice