Dřevěnická “extraliga” opět nezklamala a nabídla velmi kvalitní volejbal. Do soutěže vstoupilo 12 týmů, které byly rozlosovány do 3 skupin.

Ze sobotní skupinové soutěže postoupilo 8 týmů do nedělního play off: Rumídci, Černý kůň, Šmelc Kladno, Ústí nad Labem “žlutí” ,Benátky A, Pedokníři, Horní Třešňovec a Holztherm.

Průběh celé soutěže (stejně jako průběh ostatních soutěží) jsme mohly letos sledovat i online díky webové aplikaci zde:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRMphYzSsqKam4XYLbU0hzkFg_XYtd1F10wXnl5TcpQn7OUtu0A-ZrWEq2jtvL2Ig/pubhtml#

Velmi příjemným překvapením byl výkon “mladých pušek”, reprezentantů U20 hrajících pod názvem Třešňozbroj Horní Třešňovec. Mladíci až do finále neprohrály žádný zápas a mají skalp i obou loňských finalistů a hlavních favoritů týmů Holztherm a Rumídků. Ve finále, ač opět vyrovnaném, to ale na Holztherm nestačilo a tým Holztherm si z Dřevěnice odvezl již třetí vítězství za sebou. Nejlepším hráčem byl zvolen Jindřích Kuchař z Holzthermu, jinak hráč extraligové Příbrami.

Celé finále a veškeré další dění na kurtu číslo 5 jsme mohli sledovat živě díky streamu Českého volejbalového svazu na volej.tv. Záznam finálového utkání brzy dáme k dispozici.

 

Všech 12 “extraligových týmů” máme zde: