Na stránkách aktualizujeme fotogalerie, za něž děkujeme fotografům Mirkovi Šimkovi, Jirkovi Albrechtovi a také dřevěnickému starostovi Dušanovi Vrabcovi. Za přispění ve formě fotografií ale chceme poděkovat také všem, kteří nám je posílají na náš email volejbalova.drevenice@seznam.cz. Také facebook je přímo zaplaven fotkami týmů a vtipných momentek z obou volejbalových víkendů. Sdílíte je s námi nebo si je posíláte navzájem. Rozhodli jsme se proto v záložce “Fotogalerie” založit nový blok: “Vaše fotografie”. Tam postupně vkládáme fotky, které nám buď posíláte nebo se o ně dělíte na facebooku. Jednotlivé fotky nebo skupiny fotek jsou rozděleny podle jejich autorů. Přirozeně se ale v autorství můžeme dopustit tu a tam chybičky, třeba, když na facebooku někdo uvede fotku, jejíž není sám autorem. Budeme rádi, když nás na to upozorníte; my to poté rádi napravíme. Také rádi doplníme komentář k fotografiím: ne vždy jsme si jisti, o jaký tým se jedná nebo kdo je na fotce zvěčněn, rádi tam tuto informaci doplníme, pokud s tím i ten dotyčný bude souhlasit. Posílejte dál – fotky od vás budeme dále doplňovat. Samozřejmě se může se stát, že někdo také nebude souhlasit s tím, že jeho fotky jsou umístěny na našem webu: v tom případě nás na to také upozorněte a my tyto fotky okamžitě odstraníme.

Nezbývá než prozradit, kdo nám vlastně vyhrál tu fotosoutěž, kterou jsme vyhlašovali minulý víkend u nás v Dřevěnici. Facebookovým uživatelům se nejvíce líbila fotka od Terezy Pinkasové, která nám poslala “hrošíky” hrající místo volejbalu hazardní hry v hroším bazénku – musíme uznat, že to byl zajímavý způsob trávení horké soboty. Doufáme však, že i na volejbal si tito hrošíci našli čas. Hroší bazének jim byl pak odcizen; ukázalo se však, že se naopak jednalo o poctivého nálezce, který bazének pouze dočasně ukryl před povětrnostními vlivy a nájezdy nepřátelských hrochů. Snímek Terezy rádi oceníme dřevěnickým tričkem – pošli nám prosím na sebe adresu.

My pořadatelé jsme ocenili fotku rozhodčího Standy Kučery: holčička smířená s tím, že bude jednou z cen pro vítěze, a čeká jen, který z vítězů Volejbalové Dřevěnice si ji vyzvedne ve vitríně 🙂

3eR0NpFZBVbJD5IaxxiDW0IlQnQ-o236iSTAQWQQ-U4vt7TPHpafa9dqWaxjduW43oJxxEg

Fotografie797