Věříme, že letošní rok nabídne jak početnou, tak i kvalitní soutěž v kategorii juniorek a juniorů a překonáme loňský počet dvanácti týmů v obou kategoriích. Děláme proto maximum a dělají proto také maximum mladí volejbalisté na té nejvyšší úrovni; věříme, že jejich úspěchy motivují!

S radostí sledujeme úspěchy naší volejbalové mládeže: junioři na svém evropském šampionátu vybojovali skvělé stříbrné medaile v holandském Haagu a byli jen kousíček od zlata, o něco dříve v dubnu letošního roku to dotáhla kadetská reprezentace rovněž na stříbro na domácím Mistrovství Evropy U18 ve Zlíně. Máme tu čest u nás kadety přivítat. Na závěr své letní přípravy si to chtějí rozdat přímo s elitou, tak jsme jim za jejich zdravou drzost udělili divokou kartu do elitní soutěže extraligy. Tuto divokou kartu obdrželi i junioři z ČZU Praha, kteří se u nás představí jako Mladí lvi.

No a máme tady ještě mladší ročníky, naše Lvíčata. Renomovaný reprezentační trenér mládeže Jirka Zach nám do turnaje přihlásil i dva reprezentační týmy dorostenců (ročník 2003) do soutěže juniorů. V neděli si dokonce – nebojácně – vyzkoušejí i I.B třídu mužů, kde se utkají s převážně velezkušenými muži. Dostanou lekci či překvapí ? Uvidíte to prvním víkendu 65. Volejbalové Dřevěnice.

Vždyť kde jinde než v Dřevěnici se dá zažít letní volejbal proti kvalitním týmům s kamarády, zajít na povolené pivko a ještě k tomu zažít večer atmosféru letního “fesťáku”… to přece stojí za to, ne? 🙂

 

Družstva českých reprezentačních Lvíčat a Kadetů