68.Volejbalová Dřevěnice úspěšně zahájena za ideálního volejbalového počasí a ve skvělé náladě.
První den máme na startu 11 týmů elitní třídy Muži 1.A, 14 týmů v kategorii juniorů, 6 týmů juniorek, 8 týmů veteránů nad 40 let, a 4 týmy “seniorek” nad 40 let.
V 11:30 odstartovala elitní kategorie mužů 1.A třídy, ve které bylo 11 týmů rozlosováno do 2 skupin. Hrají tyto týmy: Brno, Kladno, Ústí n. L. A, Ústí n. L. B, Benátky, Česká Lípa, Rumídci, Holzterm, Vel. Meziříčí, Hradec Králové a Rozvědčík. Všechny týmy odehrály většinu ze svých skupinových zápasů, jen poslední zápasy jsou plánovány na zítřejší den.
Svoji soutěž jako první dokončily ženy ve věku nad 40 let,  v soutěži jsme měli 4 týmy, vítězkami jsou dámy z týmu V blbým věku před týmy Pozdní sběr, Litoměřice a Středověk Most.
V počtu osmi týmů se odehrála soutěž veteránů nad 40 let, roli favorita potvrdily osobnostmi nabité týmy VŠ Praha a Vichr z Hor, které se pak utkaly v dramatickém finále o prvenství. Vítězství patří nakonec družstvu VŠ Praha.
Nejpočetnější kategorie juniorů odehrála svoji soutěž ve třech skupinách, z nichž postupovaly první tři týmy do dvou semifinálových skupin, ze kterých vzešly dvojice týmů, které se utkaly o první, třetí a páté místo v soutěži. Celkovým vítězem je tým Polaři před Slavií Hradec Králové a dvěma libereckými tými juniorů. Nejlepším juniorem letošní 68.Volejbalové Dřevěnice byl zvolen Adam Shaker hrající za tým Polaři.
Nejvíce si zahrály juniorky, které nejdřívě v šestičlenné skupině odehrály zápasy každý s každým, z výsledků se zrodily dvě semifinálové dvojice a potom zápas o páté místo. Jasným vítězem této soutěže se stal tým Prasyl před týmy Kopyta z Rychnova a TJ Turnov. “Domácí” Sokol Dřevěnice a kadetky TJ Jičín pak obsadily čvrté a páté místo. Nejlepší juniorkou 68.Volejbalové Dřevěnice byla zvolena Barbora Chaloupková, miss letošního ročníku je Karolína Knížková, obě z vítězného týmu Prasyl.
Jako vždy jsme ocenili šest nejlepších v každé kategorie u štítu vítězů. Poslední píšťalky zazněly okolo 21.hodiny.
U “seniorek” nikdy nechybí skvělá nálada, nezávisle na pořadí v soutězi. Takhle si všechny čtyři týmy užívaly vyhlášení u štítu vítězů.