Opravdu věříme tomu, že se první dva srpnové víkendy roku 2020 budeme moci na volejbalových kurtech u nás ve Dřevěnici sejít a to v původně plánovaném rozsahu, tedy ve všech kategoriích.

Výbor TJ Sokol spolu s vedením turnaje takto rozhodl na jednání 15. května po prostudování plánu vlády ČR, kde se popisuje postupné uvolňování hygienických opatření. Do počtu 1000 účastníků na den se určitě vejdeme, jednáme s krajskou hygienickou stanicí ohledně naplnění všech požadavků k hygieně a stravování.

A ve středu 20. května jsme se v počtu téměř 30 lidí sešli na hřišti a učinili první hmatatelné kroky pro přípravu turnaje – postavili jsme velkokapacitní stan a posléze narazili a skoro vypili první soudek piva ! To hlavně proto, že naše dřevěnická parta nadšenců opět funguje a můžeme se zase dobře naloženi scházet na kurtech !

A pokud by koronavirus nakonec vyhrál a šrouby všemožných opatření zase byly utaženy, museli bychom i toto vzít. Ono se ve sportu občas stane, že i ten lepší (tím samozřejmě myslím Sokol Dřevěnice) prohraje … Musí ale dělat všechno proto, aby to tak nebylo !

Těšíme se na Vás na všechny na 67. Volejbalové Dřevěnici a BUĎME FIT !!!

Václav Nidrle, sportovní ředitel turnaje

Ale prosíme, všechny tyhle ruce pořádně vydezinfikovat! 🙂