Ačkoliv pořadatelé stále ještě nemohou mít naprostou jistotu, připravují se na 67. pokračování největšího tuzemského volejbalového turnaje velice zodpovědně. Na páteční členské schůzi si „rozdali karty“, kdo, co a jak ještě postrčí dopředu, aby byli účastníci spokojeni. A už evidují více než 60 přihlášených týmů, což naznačuje, že mezi volejbalisty je hlad po hře, kterou již od března koronavirus škrtí.

Takže, držme si palce a připomínáme, co letos volejbalisty ve Dřevěnici čeká. Předpokládáme, že to čeká ukázněné volejbalisty – opatrnosti nikdy nezbývá a tak pořadatelé kladou velký důraz na dobrovolné a ukázněné dodržování hygienických norem.

V sobotu 1. srpna se hrají dorostenci (junioři a kadety) spolu reprezentačními lvíčaty A a B , dorostenky (juniorky a kadetky), veteráni nad 40 let, a od 11.00 hodin pak elita mužů.  Představí se i “seniorky” nad 40 let.

Elita bude pokračovat (mimo jiné i za účasti reprezentačního áčka i béčka ČR do 20 let) i v neděli a vyvrcholí finálovým zápasem v 15:15 hodin v přímém přenosu České televize. V neděli se také bude hrát elitní třída žen, liga mužů a superveteráni nad 50 let.

Druhá víkend (tedy 8. a 9. srpna) je na programu volejbalová pouť: v sobotu volná soutěž mužů a žen a v neděli pak tradičně nejobsazovanější třída – mixy (4 muži + 2 ženy).

Přihlašovat se můžete (kromě elity mužů) i v příslušný hrací den do 8.00 hodin.

Přihlášky na volejbalova.drevenice@seznam.cz

Těšíme se na Vás a BUĎME FIT !

 Václav Nidrle, sportovní ředitel turnaje