Šedesatýpátý ročník největšího a nejpopulárnějšího volejbalového turnaje na antuce už je historií. A bude zapsán jako velice kvalitní a sportovně hodnotný. V jedenácti kategoriích se nakonec představilo 221 družstev, což je téměř 1800 hráčů a hráček!

I o druhém víkendu se hrálo za vynikajícího počasí a v přátelské atmosféře. V sobotu večer se před skvělou kulisou 350 diváků dohrávala finále mužů i žen ve 23.00 hodin a byl to vážně volejbalový svátek. V neděli před polednem turnaj navštívil i velký fanda Volejbalové Dřevěnice exprezident Václav Klaus.

My se chceme ještě vrátit k víkendu prvnímu, kdy jsme tu v rámci oslav našeho jubilea měli významné hosty z Českého volejbalového svazu. Byl tu čestný člen Českého volejbalového svazu Dr. Jan Hronek, první místopředseda ČVS Jiří Popelka nebo šéfredaktor webu a sociálních sítí ČVS Jiří Carba. Ten mimo jiné zorganizoval kameramana a dron, který nám tu létal nad hlavami o první neděli. Povedly se mu nádherné záběry zaplněných kurtů, stanového tábora, parkoviště i naší malé obce kolem. Tyto letecké snímky spolu se záběry hry na kurtech a rozhovory s hráči, funkcionáři a rozhodčími tvoří zhruba osmiminutový dokument, na který se můžete podívat na Youtube nebo přímo zde: